Načítáme
page title img

Jitulčiny dobroty

Výroba pizzy bez kompromisů

O nás

V roce 2005 jsme vznikli jako malá rodinná firma.

Vznik

Jitulčiny dobroty vznikly v roce 2005. Jako malá rodinná firma. Vznik firmy byl vlastně od „píky“, nápad Jitky vyrábět předpečenou pizzu se dostával do života,návštěvami pizzerií, postupným zkoušením a kroky při kterých se podařilo dokončit receptury k výrobě předpečené pizzy. Jitulčiny dobroty jsou hrdé na to, že nabízejí zákazníkům ne buchtu, kterou je možné koupit v krabicích mrazáků v obchodní síti, ale opravdovou poctivou pizzu.

Proč my

Rozhodli jsme se jít cestou poctivých výrobků.Korpusy vyrábíme a tvarujeme ručně,pizzu předpékáme v klasické pizza peci, zdobíme ručně.Suroviny pro výrobu používáme jen poctivé. To znamená, že sýry a mozarellu nakupujeme bez rostlinných náhražek, salzu připravujeme pouze z drcených rajčat a bazalky s oregánem,salámy,šunky,klobásy,anglickou slaninu odebíráme od regionálního řeznictví a v nejvyšší možné míře používáme čerstvou zeleninu a žampiony.Pizzu jsme váhově nastavili tak, že náplň je vždy víc jak polovina objemu výrobku.Naše výrobky jsou vakuově balené a proto zůstávají maximálně chráněné a sami sebou po celou dobu,než se dostanou rozpečené a voňavé k zákazníkovi na stůl.

mobile
mobile

Nabídka

V roce 2015 jsme rozšířili sortiment o bezlepkové,vegetariánské a veganské výrobky. Veganskou řadu máme jak s rostlinnou variantou, tak i s variantou obsahu veganského „sýru“. U bezlepkových pizz vycházíme vstříc celiakům, jejichž zdravotní indispozice je omezuje pouze na vyhýbání se potravinám s obsahem lepku, ale rádi si pochutnají na šunce,tak zákazníkům,kteří se rozhodli žít zdravým životním stylem a stále ve větší míře vyhledávají potraviny bez „éček“, bez lepku a ostatních přídavných látek.

ZOBRAZIT NABÍDKU

Kvalita

Jitulčiny dobroty nabízejí jenom férové, poctivé, ručně vyrobené produkty za nejlepší ceny s ohledem ke kvalitě.

Pro koho

Naše nabídka směřuje k provozovatelům hospod,hospůdek,kempů,barů,heren a restaurací,kteří by si rádi rozšířili nabídku občerstvení.Mít naše pizzy v sortimentu není nic náročného, pizza je předpečená a proto za několik minut připravená. Naše zákazníky zaškolíme,poskytnem jim rozpékací pec, reklamní materiály, jídelní lístky případně jinou podporu prodeje. Pro prodejny se sortimentem, zdravé a bezlepkové výživy nabízíme kvalitní výrobky, v omezené míře mrazáky s nabídkou sortimentu.

KONTAKTUJTE NÁS
mobile